Feyzullah Tunç'tan Miraç Kandili Mesajı

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç Miraç kandili vesilesi ile bir mesaj yayınlayarak vatandaşların kandilini kutladı 

Feyzullah Tunç'tan Miraç Kandili Mesajı
21 Mart 2020 - 14:55

Başkan Tunç mesajında; “Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz bütün bir insanlıgın virüs ile mücadele ettiği şu hassas dönemde böyle mübarek kandil gecelerinin önemi bir kat daha fazla artmaktadır. Bizi birbirimize yaklaştıran mübarek kandiller yardımlaşmaya, güzel ahlaka, hoşgörüye ve kurtuluşa giden yolun habercileridir. Müslümanlar olarak yapılan tüm engellemelere rağmen inancımızın bir gereği olarak dinimize sıkı sıkıya sarılmalı ve İslam’ın yolunda hızla ilerlemekten asla taviz vermemeliyiz. Yalnızca kendimizi değil, yalnızca ailemizi ve sevdiklerimizi değil topyekün milletimizi korumak için devletimizin açıkladığı tedbirlere harfiyen uyalım ki yüce dinimizin en çok deger verdiği insanı yaşatalım.

Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandilinin tüm insanlığın huzuru ve özelliklede sağlıgı için iyiliğe, barışa, dostluğa ve kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, tüm vatandaşlarımızın ve tüm İslam âleminin kandillerini kutlar, Ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini dilerim.”
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum