kent otel
08 Nisan 2017 Cumartesi 17:54
Kayseri'de  İlçelere Süper Yatırım

Kayseri - Güzel haberler Kayseri'de. Büyükşehir Belediyesi ilçelerin en prestijli binaları olan kadın ve gençlik merkezlerini yapmaya devam ediyor.

Sitemizin edindiği bilgiye göre, 11 ilçeye yapılan kadın ve gençlik merkezlerinden sonra Pınarbaşı ve İncesu’ya da kadın ve gençlik merkezi yapılıyor. Pınarbaşı Kadın ve Gençlik Merkezi’nin temeli 7 Nisan Cuma günü İncesu Kadın ve Gençlik Merkezi’nin temeli ise 8 Nisan Cumartesi günü açılacak. 8 Nisan Cumartesi günü ayrıca Sarıoğlan ve Palas Kadın ve Gençlik Merkezlerinin tanıtımı yapılacak.
 
Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeşilhisar, Yahyalı, Develi, Hacılar, Sarız, Akkışla, Felahiye, Özvatan, Bünyan, Tomarza ve Sarıoğlan ilçeleriyle Palas beldesinde yapılan kadın ve gençlik merkezleri hizmete açıldı. Sarıoğlan ilçesiyle Palas Mahallesi’ne yapılan kadın ve gençlik merkezleri 8 Nisan Cumartesi günü yapılacak törenlerle kamuoyuna tanıtılacak.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, açılışı yapılan kadın ve gençlik merkezlerinin büyük ilgi görmesiyle ilçelerdeki sosyal hayatın canlandığını belirtti. Kadınlar ve gençlerin yoğun bir şekilde bu merkezlerden yararlanmaya başladığını ifade eden Başkan Çelik, başta yüzme havuzları, fitness salonları ve bu merkezlerde açılan KAYMEK kursları olmak üzere kadın ve gençlik merkezlerindeki tüm birimlerin büyük taleple karşılaştığını söyledi.
Kadın ve Gençlik Merkezlerinin ilçeler için çok önemli bir yatırım olduğunu belirten ve bu merkezlerin ilçelerin sadece bugününü değil geleceğini de değiştireceğini vurgulayan Başkan Çelik, “Kadın ve gençlik merkezlerimiz ilçelerin en prestijli binaları oluyor. Hem güzel hem de çok fonksiyonel merkezler yaptık. Kadın ve gençlik merkezleri ilçelerimizde yaşayanların daha donanımlı bireyler olmasına katkıda bulunacak” dedi.
Kadın ve gençlik merkezlerini yapmaya Pınarbaşı ve İncesu ilçeleriyle devam edeceklerini dile getiren Başkan Mustafa Çelik, her iki ilçe için çok güzel projeler hazırlandığını ve en kısa sürede kadın ve gençlik merkezlerini yaparak halkımızın hizmetine sunacaklarını söyledi.
 
Pınarbaşı Kadın ve Gençlik Merkezi’nin temeli 7 Nisan Cuma günü saat 13.30’te, İncesu Kadın ve Gençlik Merkezi’nin temeli ise 8 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te atılacak. Sarıoğan Kadın ve Gençlik Merkezi ile Palas Kadın ve Gençlik Merkezi de 8 Nisan Cumartesi günü yapılacak törenlerle tanıtılacak

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol