Reklam
Reklam

Devrek Orman İşletme Müdürlüğünden ücretsiz fidan dağıtımı

Devrek’te vatandaşlara ücretiz olarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi.Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Dünya Ormancılık ve Orman Haftası etkinlikleri çerçevesinde vatandaşlara ücretsiz olarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi.Devrek...

Devrek Orman İşletme Müdürlüğünden ücretsiz fidan dağıtımı
22 Mart 2017 - 16:15

Devrek’te vatandaşlara ücretiz olarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Dünya Ormancılık ve Orman Haftası etkinlikleri çerçevesinde vatandaşlara ücretsiz olarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi.

Devrek Cumhuriyet Alanında gerçekleştirilen fidan dağıtımında vatandaşlara yaklaşık 1500 adet fidan dağıtımı yapıldı. Fidan dağıtımı ile ilgili bilgi veren Devrek Orman İşletme Müdürü Aydın Kırımlı,” Dünya Ormancılık ve Orman Haftası nedeniyle Başta Zonguldak ilimiz olmak üzere ilimize bağlı tüm ilçelerimizde vatandaşlarımıza ücretsiz olarak fidan dağıtımı gerçekleştirmekteyiz. Yine etkinlikler kapsamında okullarımıza ve diğer kurumlarımıza fidan dağıtımı yapılacaktır. Dağıtılan fidanlar arasında bölgemizin toprak ve arazi şartlarına uygun olarak kızılcık, ceviz, defne, kızılcık çamı ve selvi den meydana gelmektedir” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum