Reklam
Reklam

İL EKONOMİ TOPLANTISI VALİMİZ SAYIN ERDOĞAN BEKTAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

İl Ekonomisini bir bütün olarak ele almak, İlin ekonomik durumu ve potansiyelini, yürütülen yatırımları ve istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen ve ikincisi yapılan toplantıya Vali Sayın Erdoğan BEKTAŞ Başkanlık yaptı.

04 Ocak 2019 - 10:21

Toplantıda katılanlara hitap eden Vali BEKTAŞ, “  İlimizin ekonomisini bir anlamda  masaya yatırmak, kamu kurum ve kuruluşları, iş insanlarımız ile sanayicilerimiz arasındaki koordinasyon ve işbirliğini sağlamak, dolayısıyla  İlin ekonomisine genel  bir bakış amacıyla düzenlenen toplantının  önemini vurgulayarak katılanlara teşekkür etti. 
 Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri ile iş insanlarımız ve sanayicilerimizin görüş ve önerilerinin de alındığı toplantıda başta Filyos Projesi olmak üzere sektörel projeler ve  İlimizde yürütülen kamu yatırımları ile istihdam konuları görüşüldü.
      Toplantıya Bülent Ecevit Üniversitesi Yetkilileri, TTK Genel Müdürü, ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, Esnaf Odaları Temsilcileri ile Sanayici ve İş İnsanlarımız katıldı.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum