kent otel
08 Mart 2017 Çarşamba 16:47
Muhasebeciler Odası’nda bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Zonguldak Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası tarafından İş kur ve SGK tarafından bilgilendirme semineri düzenlendi.

Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) toplantı salonunda düzenlenen seminere Zonguldak SMMM Odası Başkanı Polat Sezgün, Ereğli, Çaycuma, Alaplı ve Zonguldak bulunan mali müşavirler katıldı.

Seminerde katılımcılara İş kur hizmetlerinin tanıtımı ve teşvikler hakkında bilgilendirme yapıldı. Yaklaşık 1 saat süren toplantı sonrasında oda tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kokteyl düzenlendi.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününün önemine vurgu yapan Zonguldak Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Polat Sezgün, “Kadınlar toplumumuzun mimarlarıdır. Bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadına bağlıdır. Bir ülkenin tüm değerlerini yaratan yaşamı var eden, sevmeyi, umudu elleriyle ören kadınlarımızdır. Onlar hayatımızın en güzel varlıkları, kimi annemiz, kimi hayatımızın en büyük aşkı, kimi arkadaşımız kimi ise göz bebeğimiz kızımız ne yaparsak yapalım asla onların haklarını ödeyemeyiz. Dünya emekçi kadınlar günü haklarından vazgeçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günüdür. Bu duygu ve düşüncelerle 8 mart dünya emekçi kadınlar gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol