STARTUP Özel Bölümü ile genç ve girişimci firmalar burada

Girişimciler burada. STARTUP Özel Bölümü, genç ve girişimci firmaları bir araya getirecek. 16-19 Mart tarihleri arasında WIN Eurasia Automation çatısı altında İTÜ Arı Teknokent işbirliğiyle oluşturulan STARTUP Özel Bölümü’nde genç ve yenilikçi firmalar bir araya gelecek.

STARTUP Özel Bölümü ile genç ve girişimci firmalar burada
10 Mart 2017 - 17:03 - Güncelleme: 10 Mart 2017 - 17:20

Girişimciler burada. STARTUP Özel Bölümü, genç ve girişimci firmaları bir araya getirecek. 16-19 Mart tarihleri arasında WIN Eurasia Automation çatısı altında İTÜ Arı Teknokent işbirliğiyle oluşturulan STARTUP Özel Bölümü’nde genç ve yenilikçi firmalar bir araya gelecek. Bu sene ilk kez oluşturulacak olan alanda firmalar fikirlerini ve girişimcilik faaliyetlerini sergilerken, potansiyel işbirlikleri de geliştirecekler. Siemens’in sponsor olduğu STARTUP Özel Bölümü’nde 15’in üzerinde proje yer alacak; genç yetenekler ve fikirler desteklenecek ve onların girişimciliğe teşvik edilmesi için bir platform sağlanacak. Aynı zamanda özel sunum alanında yatırımcıların inovatif fikirlerle buluşacağı sunumlar gerçekleştirilecek.

Sektörün Geleceğine Odaklanan Forumlar

WIN Eurasia Automation, kapsamı altında gerçekleşecek forumlar aracılığıyla da sektör içi ve dışı bilgi paylaşımına olanak sağlayacak. İlk kez geçen yıl Hidrolik&Pnomatik sektörüne dönük olarak gerçekleştirilen forum bu yıl da AKDER desteği ile 5. Salonda oluşturulacak özel alanda gerçekleştirilecek.

ENOSAD’ın katkılarıyla düzenlenen Otomasyon Forumu ise bu yıl 10. Salon’daki özel forum alanında ziyaretçilerle buluşacak ve sektörün önemli gelişmelerine ışık tutacak.

Etkinliğin önemli bir diğer parçası ise bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Endüstri 4.0 Paneli olacak. Fuarın ilk günü Endüstri 4.0'a Dünyadan Bakış ve Endüstri 4.0'a Türkiye'den Bakış olmak üzere iki oturumda gerçekleşecek. Panelde, Siemens İcra Kurulu Üyesi Ali Rıza Ersoy, ENOSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emre Uğur, Mitsubishi Otomasyon Sistemleri Grubu e-F@ctory Küresel Koordinatörü Hajime Sugiyama, KUKA Ülke Müdürü Kağan Abidin, Arçelik Üretim Teknolojileri Direktörü Mustafa Esenlik ve FESTO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Türüdü konuşmacı olarak yer alacak.

WIN EURASIA Automation 2017, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde TÜYAP'ta ziyaretçilerini ağırlayacak. Toplam 9 Salonda, Otomasyon Eurasia, Electrotech Eurasia, Hydraulic&Pneumatic Eurasia ve CeMAT Eurasia fuarları bir araya gelecek. Etkinlikte, entegre imalat süreçlerine yönelik otomasyon teknolojileri, elektrik ve elektronik teknolojileri, hidrolik ve pnömatik sistemleri ve intralojistik çözümler konusunda en son gelişmeler ziyaretçilere sunulacak.

Ayrıntılı Bilgi İçin;

Teni Tapık Çimen

tenitapik@prekstra.net

prEkstra Pazarlama ve İletişim Danışmanlığı

0212 288 51 24

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum