kent otel
Hasan Özen
Hasan Özen
09 Ocak 2019 Çarşamba 11:04
KONAKLAMA YERLERİ GEZİLDİ

İlk olarak Karacasu Beldesi’nde hizmet veren Gazelle Resort&Spa’yı ziyaret eden Vali Ümit, İşletme Sahibi Halit Ergül ile Otel Müdürü Ahmet Demir’den otel hakkında bilgiler aldı.
 
Otelin fiziki durumu ve doluluk oranı hakkında Sayın Valimiz Ahmet Ümit’e bilgiler veren İşletme Sahibi Halit Ergül, “Otelimiz Doğa dostu, çevreye duyarlı oteller kategorisinde "Yeşil Beş Yıldız" almıştır. Ayrıca diğer otellerimizden farklı olarak doğal yaşam alanlarımız ve bu alanlarımızda çeşitli canlılarımız da bulunmaktadır” dedi.
 
Daha sonra Abant Tabiat Parkı’nda hizmet veren Abant Place Otel’de incelemelerde bulunan Sayın Valimiz Ahmet Ümit, burada da Otel Müdürü Murat Acar'dan otelin fiziki durumu ve doluluk oranı hakkında bilgiler aldı.
 
Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Bolu Valisi Ahmet Ümit, doğasıyla ünlü Bolu’nun mutlaka görülmesi gereken bir il olduğunun altını çizerek “Bolu’ya gelen tatilcilerimizi ağırlayan beş yıldızlı ve yıldızlı otellerimizin yetkililerine ve çalışanlarına Bolu’nun tanıtımına yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, işlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol