kent otel
05 Mart 2017 Pazar 16:28
Belediye Başkanı Mehmet tahmazoğlu, yeni mahalleleri ziyaret etti

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, daha önce köy olan mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşları dinledi.

Hizmeti vatandaşın ayağına götüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahalle statüsüne kavuşan Zeytinli, Yağdöver, Karaçomak, Bostancık, Almalı, Kerer, Yeniköy, Bozca, Türközü, Hacı Köprü ve Killik köylerini gezerek vatandaşları dinledi.

"Vatandaşlarımızla bir araya geldik"

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni mahallerde yapılan çalışmaları yerinde görmek için böyle bir gezi düzenlediklerini belirterek, “Hafta sonumuzu yeni mahalle olan köylerimizi ziyaret etmek için ayırdık. Ziyaret ettiğimiz Zeytinli, Yağdöver, Karaçomak, Bostancık, Almalı, Kerer, Yeniköy, Bozca, Türközü, Hacı Köprü ve Killik köylerindeki vatandaşlarımızla hasbihâl ettik. Yeni mahallerimizde yaptığımız çalışmaları yerinde kontrol ettik. Bu mahallerimize başta taziye evi olmak üzere cami, park ve yol yapımı çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalar çerçevesinde vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini aldık. Faydalı ve verimli bir gezi oldu. Ben bizleri ağırlayan ve çalışmalarımızla ilgili fikirlerini sunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşlar ile yaptığı sohbet sonrasında çocuklara oyuncak dağıttı.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol