kent otel
21 Kasım 2016 Pazartesi 21:33
Meski, 18 araç daha alarak filosunu büyüttü

Mersin - MESKi filosuna 18 araç daha kattı. MESKİ Teknik Hizmetler Birimi’nde bulunan araçları hizmete girmeden önce inceleyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, göreve geldikleri tarihten itibaren araç sayısını yükselttiklerini ifade etti.

Başkan Kocamaz, “Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ olarak Mersin genelinde hizmet veren araç filomuzu büyütmeye devam ediyoruz. Mersin merkez ve tüm ilçelere daha hızlı, kaliteli ve eşit hizmet götürmek amacıyla MESKİ araç filomuza 18 araç daha kazandırarak gücümüze güç kattık. 2014 yılı Nisan ayı öncesi MESKİ bünyesindeki 100 adet olan araç sayımızı kısa süre içerisinde 366’ya yükselttik. Hizmete hazır 366 aracımızla altyapıda Mersin’e en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Mersin merkez ve tüm ilçelere daha hızlı, kaliteli ve eşit hizmet götürmek amacıyla araç filosuna 4 adet 4x4 arazi pikabı, 4 adet excavatör ve 10 adet Beko Loder (kanal kazıyıcı) kazandırarak gücüne güç katan Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ),  yaptığı takviyelerle araç sayısını 366’ya yükseltti. 

 

Son Güncelleme: 21.11.2016 21:33
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol