kent otel
24 Haziran 2017 Cumartesi 01:21
Vali Süleyman Tapsız Karaman'a veda etti

Valilik önünde düzenlenen uğurlama törenine Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, daire müdürleri ve valilik personeli katıldı.

Türkçe’nin başkenti Karaman’da görev yapmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Vali Tapsız, Karaman’da çok güzel duygularla ayrıldığını belirterek, “Amacımız baki kalan bu kubbede geride hoş bir seda bırakabilmektir. Karaman halkıyla kurduğumuz sıcak ve samimiyete dayalı bağımız biz ayrılsak da hiçbir zaman eskimeyecek. Bu yüzden Karaman sadece görev yaptığımız bir yer olarak değil, ülkemizin en güzel yerlerinden birisi olarak gönüllerimizde her zaman yer edinecektir. Görev yaptığımız süre içerisinde desteklerini esirgemeyen ve hep yanımızda olan Karaman halkına en derin ve en kalbi sevgilerimi sunuyorum. Hakkınızı helal ediniz” dedi.

Vali Süleyman Tapsız, veda konuşmasının ardından Karaman protokolü ve valilik personeli ile tek tek vedalaşarak ilimizden ayrıldı.

Anahtar Kelimeler:
KaramanKaraman Valisi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol