kent otel
02 Mart 2017 Perşembe 13:01
Zuhal Olcay'dan O İsme İmalı Gönderme

Oyuncu ve şarkıcı Zuhal Olcay, Ataşehir’de geçen hafta sonu sevenlerinin karşısına çıktı. Zuhal olcay, konseri esnasında Eriş Akman’la başrolü paylaştığı 1987 yılında çekilen “Dünden Sonra Yarından Önce” filmine ait şarkıyı da seslendirdi. Ünlü şarkıcı, şarkıyı yorumlamaya başlamadan önce üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen kalbinde derin bir sızı bırakan eski hayat arkadaşı Haluk Bilginer’in kendisini aldatma öyküsüne de gönderide bulundu.

Duymayan Kalmasın” adlı programın hazırladığı habere göre ünlü sanatçının unutamadığı aldatılma durumunu “çok sıradışı farklı bir hikaye... çok az sayıda insanın başına geliyor” diye esprili bir anlatımla özetlemesi salonda bulunan herkesi uzun süre güldürdü. “Bir kadın ile bir erkek evlenirler. Daha sonra adam daha da genç bir kadın bulur. Tüm olay bu... Bunu ben de yaşadım”.

1992 yılında Zuhal olcay’ın Haluk Bilginer’le büyük bir aşk yaşayarak yaptığı evlilik, Bilginer’in 2004 yılında ünlü pop şarkıcısı Aşkın Nur Yengi ile yasak aşk yaşaması sonucu son bulmuştu. Bu olaydan iki sene sonra Haluk Bilginer’le nikah masasına oturan Aşkın Nur Yengi’nin evliliği de 2012’de yine aynı sebepten dolayı bitmişti. Olayın yaşandığı günlerde Zuhal Olcay’a aşkın nur yengi’nin de aynı durumu yaşadığı hatırlatılarak ne hissettiği sorulduğunda, “yuva yıkan kişinin yuvası olmaz, işte ilahi adalet yerini buldu benzeri sözleri söylemek istemiyorum ancak bu kişilerin bunun gibi deneyimleri yaşaması gerektiği inancındayım. Bunları ben yaşadım çünkü...” diye cevap vermişti.

Son Güncelleme: 02.03.2017 17:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol