kent otel
04 Mart 2017 Cumartesi 09:57
Kula Vergi Dairesi’nden Esnaf Odası’na ziyaret

Manisa - Kula Vergi Dairesi, basit usul beyannamelerini zamanında verdikleri için Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odasına teşekkür ziyareti yaptı.

Haber sitemizin edindiği bilgiye göre, Kula Vergi Dairesi Müdür Vekili Yusuf Ercan, Vergi Dairesi Müdür Muavini Emine Dayan, ve beraberindekiler Vergi Haftası dolayısıyla Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Vergi Dairesi heyetini Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan ağırladı. Kula Vergi Dairesi Müdür vekili Yusuf Ercan ziyarette, hafta dolayısıyla kurumlara ziyaretler yaptıklarını belirterek, "Esnaf Odamız, Vergi Daireleri açısında önem arz eden kurumların başında geliyor. Çünkü odaya kayıtlı her üye; aynı zamanda vergi mükellefi. Ben Kula Esnaf Odası yönetimine basit usul beyannamelerini üyelere zamanında vermesinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan ise, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Basit Usul beyanname konusunda gerekli duyarlılığı gösterdiklerini söyledi. Ziyarette esnafın sorunları hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Son Güncelleme: 08.03.2017 22:23
Anahtar Kelimeler:
ManisaVergiManisa Vergi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol