Reklam
Reklam

AKKÜLAH GROUP YENİ YERİNDE

Uzun yıllardır Atatürk Bulvarı’nda faaliyet gösteren Akkülah Group yeni merkezini, Urgan Mahallesi 3030.Sk. Turkuaz City’de çok kişinin katılım sağladığı açılış töreni ile gerçekleştirdi.

AKKÜLAH GROUP YENİ YERİNDE
28 Ağustos 2021 - 17:47
Bugün gerçekleşen törene Karaman Valisi Mehmet Alpaslan IŞIK, Milletvekillerimiz Selman Oğuzhan ESER ve İsmail Atakan ÜNVER, AK PARTİ İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN, CHP İl Başkanı Mustafa Cem KAĞNICI, AK PARTİ İlçe Başkanı Murat ÖZTÜRK, MHP İlçe Başkanı Mustafa Gözel, Daire müdürleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirdi.
Akkülah Group’tan yapılan yazılı açıklamada;
“Şirket Merkezimizi; size en güzel şekilde hizmet edebilmek için geniş ve ferah alanda modern kurumsal yapı anlayışı ile tasarladık. Projelerimizin gerek yapım aşaması, gerek satış ve teslimat, gerekse satış sonrası hizmetler gibi bir çok alanında profesyonelleşmiş personelimiz; bölümlenmiş departmanlarımızda, geniş ve ferah mekanımızda sizleri bekliyor.
“Sektörde Güvenin Sembolü” anlayışı ile çıktığımız bu yolda Güzide Şehrimiz Karaman için hiç durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Yıllardır sürdürmekte olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızı; Öğrenci Yurtları Projemiz,Halı Saha ProjemizKonut sektöründe attığımız vizyoner ve kararlı adımlarla her zaman bir adım ileriye taşımayı başardık. Yapmış olduğumuz bir çok projenin yanında; Toplu Konut ve Yaşam Projelerinin başında gelen Turkuaz 1 (Yenişehir), Turkuaz 2 (Gölyeri), Turkuaz 3 (Tower), Turkuaz 4 (Garden), Turkuaz 5 (Yenişehir), Aşiyan Konutları, Mut Caddesi ve Emekseven Projeleri ve Karaman için ilk tatil köyü konseptinde hazırlanan Turkuaz City Projelerimizi tamamlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. İnsan mutluluğuna odaklı projelerimiz; yeşile verdiğimiz önem, sosyal yaşam alanları ve bir çok yenilikçi özellikleriyle sizi, ailenizle birlikte mutluluğa, huzurlu yaşama kavuşturuyor. Karaman’da konut sektöründe ilklerin öncüsü olan firmamız; Ultra Lüks Yaşam konseptiyle bezenmiş yepyeni bir projeyle size yeni yaşamın anahtarlarını sunuyor. Temmuz 2021’de temelleri atılan TURKUAZ VİP, ultra lüks konseptiyle,  yeşillerin içerisinde bol oksijenli bir hayatın yanı sıra Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Parkı, Aletli Jimnastik Parkı, Voleybol ve Basketbol Sahası, Dev Satranç, Mesire ve Barbekü Alanları, Kamelyalar, Açık ve Kapalı otoparkları ve yenilikleriyle size bir konuttan öte bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.
Turkuaz Vip Projemizin tanıtım kokteyli 03 Eylül 2021 Cuma gününe kadar devam edecektir. Projemizin maketini yerinde inceleyerek tanıtım kataloglarımızı şirket merkezimizden temin edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
AkkülahGroup olarak yeni projelerimizle Karaman halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” Denildi.

AKKÜLAH GROUP
Urgan Mahallesi 3030.Sk. Turkuaz City No: 6/B-A  MERKEZ / KARAMAN
Tel: 0338 213 55 80 – 0338 213 47 08  Gsm: 0 533 254 76 76
www.akkulah.com.tr
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum