Reklam
Reklam

BAŞARILI KURSİYER BEKİR MADAN, LİSEDEN MEZUN OLDU

Belediyemizin Engelli Eğitim Merkezi kursiyerlerinden Bekir Madan, lise diploması aldı. Mutluluğunu Engelli Eğitim Merkezi öğretmen ve personeli ile paylaşan Madan, hayallerine giden yolda kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

BAŞARILI KURSİYER BEKİR MADAN, LİSEDEN MEZUN OLDU
08 Eylül 2020 - 10:59

Bekir, Adalet okumak istiyor

Bekir Madan, lise diplomasından sonra şimdi de üniversite okumak istediğini ifade etti. Üniversitede Adalet Meslek Yüksek Okuluna gitmek istediğini vurgulayan Madan, “En büyük hayalinin Adalet okuyupengelli bireylerin haklarını savunmak. Bu hayallerime beni yakınlaştıran Çorum Belediyesi’ne ve emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Aşgın, Bekir’i tebrik etti

Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın da sosyal medyadan yaptığı açıklamada lise diploması alan Bekir Madan’ı tebrik etti. Başkan Aşgın, paylaşımında “En güzel mezuniyet coşkusu… Bekir Madan, ilkokuldan bu yana hep yanında olduğumuz bir kardeşimizdi ve lise diplomasına kavuştu. Kendisini gönülden kutluyor, Engelli Eğitim Merkezi öğretmenlerimize özverili çalışmaları için tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum