Reklam
Reklam

BAŞKAN KADİR KARA'DAN, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 24 Temmuz, Türk basınında sansürün kaldırılması olarak kutlanan Gazetecilik ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN KADİR KARA'DAN, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI
25 Temmuz 2020 - 17:40

Başkan Kadir Kara mesajında; “Basın, bir şehrin ve ülkemizin kalkınmasına, güçlenmesine katkılar sunan en önemli unsurlarından ve demokrasinin vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir.

Vatandaş ve Devlet arasındaki iletişimin sağlanması gibi önemli bir sorumluluğu olan basın, milletin ortak sesi olarak toplumsal değerlerimizi ayakta tutan çok önemli misyon da üstlenmektedir.

Bu düşüncelerle en doğru ve en hızlı haberleri sunan, basın meslek ilkeleri ve etiğine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız yayın yapan, yapmaya gayret gösteren tüm basın mensuplarının Gazeteciler ve Basın Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Şehrimizde yazılı, görsel ve işitsel kuruluşlarımızda görev yapan kentimizin gelişmesi ve büyümesine katkıları olan tüm basın mensuplarımıza meslek hayatlarında başarılar dilerken hayatlarını kaybetmiş meslek büyüklerini rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum