Reklam
Reklam

DEMET AKALIN KARAMAN'DA LÜKS OTELİ SALLADI

Karaman’da sahne alan ve Türk Pop Müziğinin kraliçelerinden biri olan Demet Akalın, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

DEMET AKALIN KARAMAN'DA LÜKS OTELİ SALLADI
17 Temmuz 2021 - 19:58 - Güncelleme: 17 Temmuz 2021 - 20:00
Yurt dışında yaşayan Karamanlı iş adamı İbrahim Uysal’ın sahibi olduğu New Karaman Otel, resmi açılışını görkemli bir konser eşliğinde hizmete açtı.

Karaman’da konaklama sektörüne lüks bir işletme kazandıran işadamı İbrahim Uysal, Otel açılışı için kesenin ağzını açtı. 

Protokol, sanat, medya ve iş dünyasının yanı sıra yüzlerce davetlinin katıldığı New Karaman Otel açılışı, yapılan kurdele kesimi ve kokteylin ardından başladı.

Folklor gösterileri ile renk kazanan ve davetlilere sınırsız ikramların yapıldığı geceye pop müziğinin ünlü isimlerinden Demet Akalın katıldı. 

Konser öncesi sanatçıya “Hoş geldiniz” diyerek çiçek ve plaket takdim eden işadamı İbrahim Uysal, Akalın’ın “Karaman güzelmiş. Ulaşımı da kolaymış. Uçağa biniyorsun 1 saat sonra buradayız. Ne güzel. Karaman’da türbeleri de ziyaret etme fırsatı da buldum. Ve sizlerle buluştum. Şu an mutluyum. Yahu patron her şey çok güzel ama açık alanda da yapabilirdik konseri” deyince Uysal;

“Bir dahaki sefere açık alanımızda yapacağız. Ve sizi davet ediyorum.”dedi. Şarkıcı Akalın bu sözler üzerine tebessüm ederek kendisine yeni bir iş de çıkarmış oldu. Şarkıcı Akalın daha sonra geceye katılanlara hit ve karma eserlerden oluşan repertuarını, güçlü orkestra ve dans ekibi ile birlikte coşkulu bir şekilde seslendirdi.  
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum