Reklam
Reklam

Duraklar yıkanıp dezenfekte edildi

Bitlis Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü İlaçlama Birimi, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığına (COVID19) karşı otobüs duraklarında detaylı ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Duraklar yıkanıp dezenfekte edildi
07 Eylül 2020 - 11:38

Normalleşme sürecinde rehavete kapılmadan temizlik ve dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler kent merkezinde bulunan tüm otobüs duraklarını yıkayıp, temizleyerek dezenfekte işlemlerinden geçirmeye devam ediyor. Otobüs duraklarında vatandaşın temas ettiği yerler, camlar ve bekleme alanı en ince ayrıntısına kadar yıkanıyor ve daha sonra dezenfekte faaliyetinden geçiriliyor. Bu işlemler uygulanırken duraklardaki ve çevresindeki yoğunluğa azami ölçüde dikkat ediliyor.
NORMALLEŞME SÜRECİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Koronavirüsle mücadelenin başladığı ilk günden bu yana bir an bile olsa rehavete kapılmadıklarını belirten Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay ” İlimizde bulunan tüm aktif noktaları ekiplerimiz temizlik ve dezenfekte faaliyetinden geçirmeye devam ediyor. Bu çalışmaları gerçekleştirirken çevre ve halk sağlığına azami ölçüde dikkat ediyoruz bunun için ekiplerimiz tüm önlemleri alıyorlar. Hep birlikte mücadeleyi sürdürerek yeni normalleşme sürecinde sosyal hayata geçeceğiz” dedi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum