Ak Parti Karaman Teşkilatı Kongreye Hazır

Kongre öncesinde açıklama yapan AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, 

Ak Parti Karaman Teşkilatı Kongreye Hazır
15 Ağustos 2018 - 16:10

  • “AK PARTİ, İLERLEMEYİ, YENİLENMEYLE TEMİNAT ALTINA ALMIŞTIR.”

Kongre öncesinde açıklama yapan AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, 
"Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.

Er, İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Cumartesi günü Ankara Spor Salonu'nda 6. Büyük Olağan Kongrelerinin toplanacağını belirtti.
Ak Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, 16 Nisan 2017 halk oylaması sonrası milletin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi ile Türkiye'de yeni bir dönemin başladığını ifade etti.

Mehmet Er, "6. Büyük Olağan Kongremizle partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye'ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti, ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz.

Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.”dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum