ERMENEK "SAKİN ŞEHİR" YOLUNDA İLERLİYOR

TOBB Karaman Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahsen Toktay ve beraberindeki heyet haftasonu Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu'yu ziyaret etti.

ERMENEK "SAKİN ŞEHİR" YOLUNDA İLERLİYOR
30 Eylül 2019 - 12:28

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette TOBB Karaman Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay; “Ermenek doğasına sahip çıkan, geleneksel yaşam biçimini koruyan, yöresel ve doğal tarım ürünleri ile çok özel bir bölgemiz. Ermenek'e adım attığınız andan itibaren yaşamın özünü ve yaşamın bu coğrafyadaki sakinliğini hissediyorsunuz. Ermenek'in bütün bu birikimlerini bir araya getirince; sakin şehir (cittaslow) hareketinin içinde yer alacağımıza inancımız tamdır” dedi.
TOBB Karaman Kadın Girişimciler Kurulu olarak, Ermenek Belediyesi'nin bu konuda ki her türlü girişim ve çalışmalarını destekleyeceklerini belirten Toktay “Dileğimiz odur ki; gelecek herkese bereket getirsin. Bu topraklarda nefes aldığımız için kendimizi şanslı addediyoruz, sonuna kadar koruyup kollamak ise görevimiz” dedi.
Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu, kurulun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ermenek Belediyesi olarak önceliklerinin doğal ve yöresel yaşamı korumak olduğunu söyledi. Başkan Zorlu, TOBB Karaman Kadın Girişimciler Kurulu heyetine, Ermenek Belediyesi'nin projeleri hakkında bilgi verdi.
Belediye Başkanı Atila Zorlu, Ermenek'in kendi kimliğine sahip çıkarak, hem sosyal hem de ekonomik hayatı canlandıracak projeleri olduğunun altını çizerek “Hayatı sakin yaşamak isteyen herkesi Ermenek'te misafir edeceğiz” dedi.
TOBB Karaman Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay, ziyaretlerinin anısına Belediye Başkanı Atila Zorlu'ya hediye takdim etti.        


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum