KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE TEŞEKKÜR

Dün öğleden sonra Valimiz Fahri MERAL ile birlikte İl Özel İdaresini ziyaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, dün akşam saatlerinde İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü karla mücadele ekiplerini ziyaret etti.

KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE TEŞEKKÜR
18 Ocak 2019 - 13:18

Ekip çalışanları ile birlikte çorba içen KAPAR: “ İl Özel İdaresi Karla mücadele ekibinde çalışan kardeşlerimizi ziyaret ettik. Kar ile mücadele de zaman tanımadan gece gündüz çalışan başta İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ olmak üzere İşletme müdürümüz Hüseyin ALPARSLAN ‘a ve çalışanlarımızın tamamına teşekkür ediyoruz. Her türlü övgüyü hakediyorlar. 
Özveriyle Çalışıyorlar!
Kar ile mücadelenin dışında İlimiz Merkeze bağlı Üçkuyu köyümüzde zor hava ve ulaşım şartları altında var olan içme suyu sorunun akşamın geç saatlerine kadar uğraşarak çözen ekiplerimiz yol açma çalışmalarının yanında, yolda kalan vatandaşlarımıza, araçlara, hastaneye ulaşması gereken hastalarımıza verdikleri destek ile bizleri gururlandırıyorlar. Ben tekrar arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyor ve teşekkür ediyorum.” Dedi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum