KTSO'DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

KTSO'DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

KTSO'DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
19 Eylül 2019 - 10:32

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN, 19 Eylül Gazileri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladıklar. Yayınladıkları mesajda;

“Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Bugün özgürce nefes alıp verebilmemizi, kahraman şehit ve gazilerimize borçluyuz. Onların yazdığı destanlar ülkemizin gururudur, onurudur. Zaferlerimiz, birlik ve beraberliğimiz, toplumsal huzur ve barışımız için büyük bedeller ödeyen gazilerimiz vatanımız için canlarını bile hiçe saymışlardır. Bizlere böylesi güzel bir vatan emanet etmek için mücadele eden gazilerimizle ne kadar övünsek ve gurur duysak azdır. Yedisinden yetmişine toplumun tüm fertlerine düşen görev ise, gazilerimizin ve şehitlerimizin hayatları pahasına kurduğu ve yaşattığı ülkemizi her alanda daha ileriye taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin her karış toprağında terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın zaferler yazdıran Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük garantisi olan, kahraman Gazilerimizin “19 Eylül Gaziler Gününü” kutluyor; başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazi ve malullerimizi de minnet, sevgi, ve saygıyla selamlıyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum