Özel Öğrencilerden Özel Materyal Sergisine Davet

Karaman Özel Eğitim Anaokulu yönetici, öğretmen ve velileri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt’u ziyaret ederek 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle geçekleştirecekleri Özel Materyal Sergisine davet ettiler.

Özel Öğrencilerden Özel Materyal Sergisine Davet
19 Mart 2019 - 11:48

Karaman Özel Eğitim Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin eşlik ettiği ziyarette, Okul Müdürü Nursel Koka sergiye ilişkin İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt’a bilgiler verdi.
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü münasebetiyle ´Gerçek Dostlar Kromozon Saymaz’ diyerek çıktıkları bu yolda Karaman Özel Eğitim Anaokulu olarak öğretmen, öğrenci ve velilerin katkısıyla hazırlanan ‘Özel Materyal Sergisini’ açacaklarını belirten Okul Müdürü Nursel Koka, “21 Mart 2019 Perşembe günü saat 10.00’da Karaman Belediyesi Tarihi Taş Bina Sergi Salonunda gerçekleştireceğimiz açılışa sizleri ve tüm Karaman halkını davet ediyoruz. Öğrencilerimizin çalışmalarının yer alacağı sergi 22 Mart Cuma günü saat 17.00’ye kadar açık kalacak” diye konuştu.
Karaman Özel Eğitim Anaokulu yönetici, öğretmenleri, öğrenci ve velileri tebrik ederek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlenen etkinlikleri önemsediklerini belirtti. Abdurrahman Kurt, “ Özel öğrencilerimiz için daha güzel yarınlar oluşturmak bizim hedeflerimiz arasında. Devletimizin imkanları dahilinde, elimizden geldiğince destek vermeye ve onları mutlu etmeye devam edeceğiz. Bizim onlardan hiçbir farkımız yok. Onların mutluluğu, bizim mutluluğumuz. Yapacağınız bu anlamlı sergiden dolayı sizleri tebrik ediyor, ben de tüm Karamanlıları bu anlamlı sergiye davet ediyorum" dedi.
Ziyaret, minik öğrencilerin İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt’a çiçek takdim etmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum