Reklam
Reklam

SELMAN OĞUZHAN ESER'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

30 ağustos bim,30 ağustos zafer bayramı,30 ağustos bim kataloğu,30 ağustos turları,30 ağustos bim aktüel,30 ağustos zafer bayramı tatilmi,30 ağustos bim aktüel ürünler 2019,30 ağustos milli piyango,30 ağustos konserleri,30 ağustos resmi tatil midir

SELMAN OĞUZHAN ESER'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
29 Ağustos 2019 - 11:51 - Güncelleme: 29 Ağustos 2019 - 11:55

Bugün, Aziz Milletimizle Büyük Zafer'in 97. yıldönümünü idrak ediyoruz.

30 Ağustos 1922, istiklal mücadelemizi zaferle tamamladığımız tarihtir.Türk milletinin 1919 yılında Samsun'da Gazi Mustafa Kemal'in liderliğinde başlattığı istiklal mücadelesi, tüm yokluk, yoksulluk ve imkânsızlıklara rağmen 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesiyle zafere taşınmıştır.

Başkomutanlık Meydan Muharebesi, milletimizin en zor şartlar karşısında bile mücadeleden vazgeçmeyeceğini, vatanını, bayrağını ve hürriyetini canı pahasına koruyacağını bütün dünyaya göstermiştir.

30 Ağustos Zaferi, Milletimizin canından daha aziz bildiği Vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesinin tüm dünyaya ilanıdır. Ülkemizi parçalamak isteyenler milletimizin izzetli direnişi karşısında çaresiz kalmışlardır.

Bugün de ülkemizin her köşesinde refah ve huzur ikliminin hakim olması için milletçe birbirimize kenetleniyor, istiklalimizi, cumhuriyetimizi ve demokrasimizi tehdit eden bütün şer odakları karşısında azim ve kararlılıkla mücadele ediyoruz.

Herkes emin olsun ki ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kastetmek isteyen güçler, devletimizi bütün azamet ve kudretiyle daima karşılarında bulacaktır. Türkiye Cumhuriyeti'ni darbe teşebbüsleriyle, terörle zayıf düşürmeye çalışan güç odakları emellerine asla ulaşamayacak, milletimiz ile devletimizin kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Taarruz'un Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum