Reklam
Reklam

TEMA Vakfı Karaman İl Temsilciliğinden İl Müdürü Mehmet Çalışkan'a Ziyaret

TEMA Vakfı Karaman İl Temsilciliği, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'ı ziyaret ederek yapmış oldukları çalışmalar konusunda bilgiler verdiler.

TEMA Vakfı Karaman İl Temsilciliğinden İl Müdürü Mehmet Çalışkan'a Ziyaret
13 Ocak 2020 - 17:28

2020 yılı çalışmalarına ışık olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretleri çerçevesinde TEMA Vakfı Karaman İl Temsilciliği, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'ı ziyaret etti.
Merkez ilçe sorumlusu Suzan Özpeynirci, temsilci yardımcısı Osman Kehya ile gönüllülerin eşlik ettiği ziyarette TEMA Vakfı Karaman İl Temsilcisi Halil Başkalkan, İl Müdürü Mehmet Çalışkan'a vakıf olarak okullarda yapmış olduğu çalışmalar ve gerçekleştirilen projelerden bahsetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, TEMA'nın toplum nezdinde önemli bir misyonun olduğuna dikkat çekerek eğitim camiası olarak her zaman iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Gelecek nesillerin temiz bir doğada yaşam sürebilmesi için yeşil alanların artırılması ve korunmasının önemli olduğunu ifade eden İl Müdürü Çalışkan, TEMA'ya yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum