kent otel
07 Mart 2017 Salı 15:22
Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer Melikgazi Belediyesini Ziyaret Etti

Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer; Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ’ı ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı ve yapılabilinecek eğitim işbirliği için görüş alışverişinde bulundu.

Kurum ve kuruluşlar ile barışık bir belediye

Çocuklara yönelik eğitim, spor ve kültür kursları, Hanımlara yönelik meslek ve sanat kursları, Yaz okulları, hanımlara özel spor salonları, hanımlara yönelik sağlık seminerleri gibi çalışma ve hizmetlerden dolayı teşekkür eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer “Kayseri ve Kayserililer şanslı çünkü hizmet dolu yerel yönetim başkanları var. Kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapan bir belediye olması Kayseri de hayatı kolaylaştırıyor ve Kayseri’ye hizmet olarak yansıyor. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak şehrin ve özellikle toplum ve birey gelişimine ve sosyal çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. İkinci Bahar evleri, mahallemde iftar var etkinlikleri, ramazan iaşe paketleri, kırtasiye yardımı, ekmek dağımı gibi birçok hizmeti sunarak sosyal ve toplumsal barışa katkı sağlamaktadır. Sosyal Belediyecilik alanında yapmış olduğu çalışmalar örnek gösterilmekte ve referans olmaktadır ”dedi.

Melikgazi Belediyesi olarak her zaman kurum ve kuruluşlar, dernek ve oda, mesleki kuruluşları ile dayanışma ve birlik içerisinde çalıştıklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç ise konu ile ilgili olarak şunları kaydetti:

“Kayseri her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Ancak bunun sağlıklı, planlı ve dengeli olması gerekmektedir. Bu neden ile her kurum çok önemli ve gereklidir. Dayanışma içerisinde bir yönetim, işbirliği ve birliktelik bir anlayış topluma gelişme ve kalkınma olarak yansımaktadır. Bu tür ziyaret ile hem fikir alış verişinde bulunuyor hem de yapılanları değerlendirirken yapılabilinecek ortak projeleri araştırıyoruz. Belediye çalışmaların da özellikle yerel kaynaklarından yararlanıyor ve planlama yapıyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ile ortak gerçekleştireceğimiz konuları değerlendirdik. Bu şehrimize katı ve değer katacaktır”
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol