Reklam
Reklam

Kocaeli'de kahraman sürücüye Başkan'dan teşekkür

Kocaeli'de geçtiğimiz günlerde aracında rahatsızlanan yolcusunu tereddüt etmeden hastaneye yetiştiren UlaşımPark sürücüsü Emre Kaya'ya, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın teşekkür etti.

Kocaeli'de kahraman sürücüye Başkan'dan teşekkür
16 Mart 2021 - 17:32

KOCAELİ (İGFA) - Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, UlaşımPark’ın kahraman personeli Emre Kaya’yı makamında ağırlayarak plaket takdim etti. Buluşmaya Genel Sekreter Yardımcısı Sadık Uysal ve UlaşımPark Genel Müdürü Murat Sağlam’da katılım sağladı.

“İYİLİK BULAŞICIDIR, SÜRÜCÜMÜZÜ TEBRİK EDİYORUZ”

Kaya’nın yapmış olduğu davranışın tüm Türkiye’ye örnek olduğunu söyleyen Başkan Büyükakın, insanlık adına gerçekleştirilmiş takdire şayan bir davranış olduğunu belirtti.

UlaşımPark sürücüsü Emre Kaya ise “Yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı” dedi. Kaya, “Yolcumun hastalandığını duyduğumda onu rahatlatmak adına sürekli sorular sordum ve bir nebzede olsa ağrısını dindirmeye çalıştım. Dayanılmaz bir ağrısı olduğunu anladığımda gözümü dahi kırpmadan yolcumuzu hastanenin aciline götürdüm. Her sürücümüz bizim misafirimizdir" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum