Reklam
Reklam

Kale Belediyesi Ürünsü Deresinde çalışmalara devam ediyor

Kale Belediyesi Ürünsü Deresi’nin ıslah edilerek, bölge halkına sulama amacıyla kullandırılması amacıyla çalışmalarına devam ediyor.Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Vatandaşların çalışmalardan çok memnun olduğunu belirterek,...

Kale Belediyesi Ürünsü Deresinde çalışmalara devam ediyor
08 Mart 2017 - 19:46

Kale Belediyesi Ürünsü Deresi’nin ıslah edilerek, bölge halkına sulama amacıyla kullandırılması amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Vatandaşların çalışmalardan çok memnun olduğunu belirterek, "Ben çocukluğumdan beri insanların burada rahat bir şekilde su ihtiyaçlarını karşılamasını hayal ediyordum. Şimdi bu çalışmalarla hayalim gerçek oluyor" dedi.

Bölgedeki tabiat şartlarının oldukça zor olduğunu aktaran Başkan Akdemir, bölgeye boru döşenerek insanların rahatça evlerine su götürmesinin sağlanacağını kaydetti. Bölge halkına sulama suyu hizmetinin sunulması için çalıştıklarını söyleyen Başkan Akdemir, "Çocukluğumdan beri insanların su ihtiyacını gidererek, rahat çalışabilmesini hayal ediyordum. Şu an Ürünsü Deresinde yapılan faaliyetler beni gerçekten çok mutlu ediyor. Hayalim gerçek oluyor. Burada boru döşemesinin yanı sıra yollarda da ıslah çalışmaları yapılıyor. Kış şartlarının ağır geçmesinden dolayı daha önce yaptığımız yol çalışmaları bozulmuştu. Şimdi buraları tekrardan onarmaya devam ediyoruz” dedi. Vatandaşların çalışmalardan çok memnun olduğunu kaydeden Akdemir, "Milletin memnuniyeti had safhada. Çünkü gerçekten zor şartlar altında yaşıyorlardı. İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz dahil olmak üzere Kaleliler, belediye çalışanlarımız bile arayıp tebrik ediyor. Büyük bir yaraya parmak bastınız diyorlar. Biz de yaptığımız işin memnuniyetini yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kale’nin yeniden inşası için önemli projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Akdemir, referandum süreciyle ilgili de yoğun mesai harcadıklarını aktararak, “Sokak sokak gezerek Kalelilere referandumda niçin evet denmesi gerektiğini anlatıyoruz. Buna da 16 Nisan’a kadar durmaksızın devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum