Ak Gençlik "İstişare Kampı'nda Buluştu

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Teşkilatı "İstişare Kampı"nda Buluştu.

Ak Gençlik "İstişare Kampı'nda Buluştu
18 Eylül 2018 - 12:52

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Teşkilatı 15-16 Eylül 2018 Tarihlerinde Ayrancı'da eğitim ve istişare kampı düzenledi. Kampın ilk gününde AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet ER, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa KALE, Belediye Başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Servet YAŞAR konuşmalarını yaparak gençlere siyaset hakkında bilgiler verdiler.

Kampın 2. Gününde ise MEMUR-SEN Başkanı Yunus ÖZDEMİR, ÖNDER Başkanı Mehmet SARI, Cihannuma Başkanı Cahit SUCİ konuşmalarını yaparak kampa katılan gençleri dini hayat ve sosyal hayat anlamında bilgilendirdiler.


AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa KALE"Öncelikle İstişare Toplantımıza katılan değerli Başkanlarımıza Değerli Hocalarımız ve Abilerimize ve tüm yürütme,yönetim üyelerimiz ve mahalle başkanlarımıza ayrı ayrı hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tarz kamplar yürütme, yönetim üyelerinin ve Mahalle başkanlarımız arasındaki birlik ve beraberligin artması ve bilgi birikimlerimizin artmasi icin bulunmaz fırsatlardır.Bizlerde bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirdik."dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum