Reklam
Reklam

AK Parti Konya İl Başkanlığı referandum için saha çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Konya İl Başkanlığı referandum için saha çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Konya Oto Galericiler Sitesi esnafıyla bir araya geldi.16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandum...

AK Parti Konya İl Başkanlığı referandum için saha çalışmalarını sürdürüyor
11 Mart 2017 - 15:18

AK Parti Konya İl Başkanlığı referandum için saha çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Konya Oto Galericiler Sitesi esnafıyla bir araya geldi.

16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandum için AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ve parti üyeleri galericiler sitesindeki esnafla bir araya geldi. Konya’dan güçlü bir destek beklediklerini söyleyen Milletvekili Babaoğlu, “AK Parti Konya İl Başkanlığı, SKM başkanlığımız ve ilçelerimizin koordinasyonuyla milletvekilleri olarak, teşkilatlarımız olarak, belediyelerimiz olarak sahadayız. Tam saha, tüm vatandaşlarımıza ulaşıp, sektörlere ulaşıp 16 Nisan’da çalışmalar yapıyoruz. 16 Nisan’da güçlü bir evet için Konya’ya inanıyoruz ve şuana kadar ki çalışmalarda gördüğümüz Konya’dan çok güçlü bir evet sesi yükselecek 16 Nisan akşamı inşallah” dedi.

“Evet demek için yüzlerce sebebimiz var”

Neden evet denilmesi gerektiğini anlatan Babaoğlu, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için Türkiye’de büyük bir destekle evet çıkacağına inanıyorum. Dün Beyşehir İlçemizdeydim. Orada da öyle yoğun bir destek var. İnşallah Türkiye’nin önünü açacak, devletin bekası için, ülkemizin daha hızlı kalkınması için aslında daha fazla demokratikleşen bir ülke için, daha az bürokratik vesayet için, askeri yargının kaldırılması için, birçok şey için evet demek için yüzlerce sebebimiz var” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum