Bakan Yardımcısı Alpay Kuş Cenneti'ne hayran kaldı

Bir dizi programlara katılmak için Samsun’a gelen Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay, ziyaret ettiği Kuş Cenneti’ne hayran kaldı.Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinde...

Bakan Yardımcısı Alpay Kuş Cenneti'ne hayran kaldı
09 Mart 2017 - 19:22

Bir dizi programlara katılmak için Samsun’a gelen Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay, ziyaret ettiği Kuş Cenneti’ne hayran kaldı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleştirilen muhtarlarla istişare toplantısının ardından Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay ile birlikte Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’ni gezdi.

Kuş Cenneti’nin Allah’ın Samsun’a bağışladığı bir lütuf olduğunu hatırlatan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Buraya gelen ziyaretçilerimizin memnun ayrılmaları yaptığımız çalışmaların takdiri olarak ortaya çıkıyor. Yılın her günü ayrı güzel olan Kuş Cenneti’ne büyük önem veriyor, gelişmesi ve korunması için üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Kuş Cenneti yaptığımız çalışmalarla kısa sürede Türkiye’nin dikkatini çekti ve Samsun’da doğa turizmine ev sahipliği yapmaya başladı. Buranın korunup kollanması, gelecek nesillere bu doğallıkta aktarılması bizim boynumuzun borcudur. Bu çerçevede çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ise Kuş Cenneti’nde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum