Reklam
Reklam

Belediye Başkanı Atilla'dan esnaf ziyareti

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.Cumhuriyet caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Menderes Atilla, çalışmaları anlatarak vatandaşın...

Belediye Başkanı Atilla'dan esnaf ziyareti
05 Mart 2017 - 09:52

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.

Cumhuriyet caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Menderes Atilla, çalışmaları anlatarak vatandaşın isteklerini dinliyor. Başkan Atilla esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti. İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Atilla, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Ceylanpınar’a yapılmayan hizmetleri getirdik. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Ceylanpınar’ı yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum