Reklam
Reklam

TARIMDA SÖZLEŞMELİ PERSONELLER GÖREVE BAŞLADI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca Karaman Tarım İl Müdürlüğü emrine ataması yapılan sözleşmeli personeller göreve başladı.

TARIMDA SÖZLEŞMELİ PERSONELLER GÖREVE BAŞLADI
04 Temmuz 2020 - 15:06

Karaman Tarım İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

"2020/7 KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sonuçlarına göre ÖSYM tarafından yerleştirmeleri yapılan ve İl Müdürlüğümüzü tercih eden 6 Veteriner Hekim, 2 Gıda Mühendisi olmak üzere 8 personel sözleşmelerini imzalayarak göreve başladılar.

1 Veteriner Hekim ve 1 Gıda Mühendisi Ermenek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 3 Veteriner Hekim Ayrancı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 1 Veteriner Hekim Başyayla İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, 1 Veteriner Hekim Kazımkarabekir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde ve 1 Gıda Mühendisi İl Müdürlüğümüzde görevlendirilmiştir.

İl Tarım ve Orman Müdürümüz Yusuf ŞAHİNBAŞ ve yeni atamaları yapılan personeller sözleşmeleri karşılıklı olarak imzalayarak Devlet Memurluğuna ilk adımı da atmış oldular. İl Müdürümüz Yusuf ŞAHİNBAŞ; "Görevinize başlarken sizden en çok beklediğimiz yaptığınız işe sadık, çalışkan ve başarılı olmanızdır. Hepinize başarılar, hayırlı ve güzel mesailer diliyorum" dedi.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."denildi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum