Uşak'ta yakıt almaya gelen kadınlara hoş sürpriz

Uşak’ta akaryakıt hizmeti veren bir firma, yakıt almaya gelen kadınlara güzel bir sürpriz hazırladı.8 Mart Dünya Kadınlar Günü, çeşitli etkinlikler kutlanırken, Uşak’ta akaryakıt hizmeti veren bir firma yakıt almaya gelen kadınlara...

Uşak'ta yakıt almaya gelen kadınlara hoş sürpriz
08 Mart 2017 - 16:06

Uşak’ta akaryakıt hizmeti veren bir firma, yakıt almaya gelen kadınlara güzel bir sürpriz hazırladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, çeşitli etkinlikler kutlanırken, Uşak’ta akaryakıt hizmeti veren bir firma yakıt almaya gelen kadınlara işlemleri yapılırken karanfil armağan ederek günlerini kutladı. İstasyonda çiçeklerle karşılanan kadın sürücüler, genelde erkeklerin ağırlıkta kullandı benzin istasyonu gibi alanlarda kadınların bu özel gününün hatırlanmasından memnun kaldılar.

Akaryakıt istasyonu işletme Müdürü Ahmet Pehlivan; “Ticaretimizin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde mümkün mertebe yer almayı hedefleyen bir firma olarak, dünyanın en mukaddes varlıkları olan kadınlarımızı bu özel günlerinde mutlu etmek için çam sakızı çoban armağanı karanfillerimizle karşıladık. Akaryakıt istasyonları sadece yakıt alınan değil, sosyal hayatımızın bir parçası alanlar olmaya başladı. Bizlerde bu konuda başta kadınlarımız olmak üzere engelli vatandaşlarımızı da düşünerek istasyonumuzu ve hizmetlerimiz dizayn ediyoruz. Tekrar tüm kadınlarımızın gününü kutlarız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum