Reklam
Reklam

VALİ, PAZAR YERLERİNDE DENETLEMELERDE BULUNDU

Vali Mehmet Alpaslan Işık Perşembe Pazarında İnceleme ve Denetlemelerde bulundu.

VALİ, PAZAR YERLERİNDE DENETLEMELERDE BULUNDU
28 Ağustos 2020 - 12:55

Vali Mehmet Alpaslan Işık, koronavirüs (covid-19) tedbirleri kapsamında pazar yerlerinin kurulması ve işleyişine yönelik alınan tedbir ve önlemleri yerinde inceleyerek denetlemelerde bulundu.

27 Ağustos 2020 Perşembe günü ilimiz semt pazarlarından Perşembe Pazarında inceleme ve denetlemelerde bulunan Vali Işık,  pazar esnafı ve vatandaşlarımıza “Maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik” konularında uyarılarda bulunarak, pazarın giriş ve çıkış noktaları, pazarcı esnafının tezgâh mesafesi ve pazarın işleyişine ilişkin alınan önlemleri yerinde inceledi.

Pazarda alışveriş yapan vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla covid-19 tedbirlerine ilişkin bir süre sohbet eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, dinlediği esnaflara bol kazançlar temennisinde bulundu. Vali Yardımcısı Kamuran Mustafa Ballı, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun ile Pazarcılar ve Manavcılar Odası Üyesi Adem Gök’ün eşlik ettiği incelemelerde Vali Mehmet Alpaslan Işık, koronavirüs salgının halkın yoğunlaştığı alanlarda artması nedeniyle semt pazarlarındaki yoğunluğun azaltılabilmesi için alınabilecek tedbirlerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak değerlendirmelerde bulundu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum