Reklam
Reklam

Van Büyükşehir Belediyesinden 'halk günü' toplantısı

Van Büyükşehir Belediyesinin salı ve cuma günleri düzenlediği halk günü toplantıları aralıksız sürüyor.Halkın istek, şikayet, öneri ve beklentilerini dile getirildiği ‘halk günü’ toplantıları devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi...

Van Büyükşehir Belediyesinden 'halk günü' toplantısı
21 Mart 2017 - 18:30

Van Büyükşehir Belediyesinin salı ve cuma günleri düzenlediği halk günü toplantıları aralıksız sürüyor.

Halkın istek, şikayet, öneri ve beklentilerini dile getirildiği ‘halk günü’ toplantıları devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcıları Fazıl Tamer ve Salih Allahverdi’nin başkanlığında ilgili daire başkanlarının da katıldığı toplantıda, vatandaş sıkıntılarını birebir yetkililerle paylaştı. Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği ‘halk günü’ toplantılarında yol, su, imar, alt ve üstyapı gibi sorunlar konuşuldu. Büyükşehir Belediyesinin üst düzey yöneticilerinin cevapladığı sorunlara da anında çözümler arandı.

2011’de yaşanan deprem sonrası uygulanan kentsel dönüşümün uzatılması da en çok aktarılan sıkıntılar arasında yer aldı. Kentsel dönüşümle ilgili sorulara cevap veren Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer, uzatılma işleminin Çevre ve Şehircilik Bakanlığının takdirinde olduğunu belirterek, Genel Sekreter Mustafa Yalçın’ın bu yönde bir çalışması olduğunu kaydetti.

Van Büyükşehir Belediyesinde halk günleri salı ve cuma günleri 15.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum