KARAMAN BELEDİYESİ HAFTA SONLARI DA DURMUYOR

KARAMAN BELEDİYESİ HAFTA SONLARI DA DURMUYOR,karaman habercisi,karaman haber larende,karaman haber toki,karaman haber bugün,karaman haber yangın,karaman haber siteleri,karaman habercisi toki,karaman haber kavga

KARAMAN BELEDİYESİ HAFTA SONLARI DA DURMUYOR
02 Eylül 2019 - 12:29

KARAMAN BELEDİYESİ HAFTA SONLARI DA DURMUYOR

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler hafta sonları da çalışmalara devam ediyor.

Daha yaşanabilir bir Karaman hedefi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Karaman Belediyesi hafta sonları da kentin çeşitli bölgelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce belirlenen program ve vatandaşların talepleri doğrultusunda birçok noktada asfalt, kaldırım, bordür, parke, peyzaj, bakım ve onarım çalışması yapılırken ekipler son olarak Tapduk Emre Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için personelimiz ile birlikte hafta sonları da dahil çalışmalarımıza devam ediyoruz. Altyapısı tamamlanmış bölgelerde asfalt ve kaldırım çalışması yaparken bozulmuş, tadilat isteyen yolları da elden geçirip yol çizgilerini yeniliyoruz. Trafiğin yoğun olduğu, sıkıntı ve tehlike arz eden noktalarda da kavşak ve orta refüj çalışması gerçekleştirdik. Belediyemizin tüm imkânlarıyla haftanın yedi günü seferber halindeyiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum