Reklam
Reklam

VALİ PEKMEZ VE MİLLETVEKİLİ AYDIN, İL GENEL MECLİS ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, kırsal kesime yönelik yapılan yatırım ve çalışmaları değerlendirmek amacıyla İl Genel Meclis Üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

05 Ocak 2019 - 15:27

Düzenlenen kahvaltı programına Vali Yardımcısı Adem Kaya, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Kılınç, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, Özel İdare Şube Müdürleri ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.
 
Karşılıklı sohbet havasında geçen kahvaltı programında Vali Aykut Pekmez ve Milletvekili Ahmet Aydın, İl Genel Meclis Üyeleriyle İl Özel İdaresinin 2018 yılında kırsal kesime yönelik yol, su, alt ve üst yapı çalışmaları, kilitli parke taşı döşenmesi ve diğer alt yapı hizmetleri ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, eksiklikleri gözden geçirip, 2019 yılında yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulundular.
  
 Programda İl Genel Meclis Üyelerine hitap eden Vali Aykut Pekmez ve Milletvekili Ahmet Aydın, “İl Özel İdaresi, Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Hükümetimiz tarafından hayata geçirilen ve Cumhuriyet tarihinin en büyük kırsal kalkınma hamlelerinden olan KÖYDES Projeleri kapsamında bugüne köylerimizde başta alt yapı olmak üzere toplumun sosyal alanda ihtiyaç duyduğu çok önemli hizmetler hayata geçirilmiştir. Siz değerli meclis üyelerimizin gayretli çalışmaları sayesinde, ilimiz bugün dünden çok daha iyi durumda. Bugün Adıyaman'da bir sinerji oluştuysa, köylümüzün yüzü gülmeye başladıysa bunda bu meclisin, başkanının ve üyelerinin çok büyük katkısı var. Aziz milletimize bu hizmetleri götürürken, birlik, beraberlik, karşılıklı diyalog ve uyum içerisinde bir çalışma yürüten İl Genel Meclisimizin tüm üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da köylerimize yönelik eksik çalışmalarımızı gözden geçirip, sorun ve sıkıntıları birlik, beraberlik ve imkanlarımız dahilinde çözmeyi hedefliyoruz”dediler.
 
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum