Reklam
Reklam

Büyükşehir belediyesinden öğrencilere gıda ve hijyen eğitimi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Sabri Güzel İlkokulu’ndaki öğrencilere yönelik gıda ve kişisel hijyen öz bakım eğitimi düzenledi.Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, daha temiz bir kent amacıyla yürütülen çalışmaların yanında...

Büyükşehir belediyesinden öğrencilere gıda ve hijyen eğitimi
22 Mart 2017 - 18:58

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Sabri Güzel İlkokulu’ndaki öğrencilere yönelik gıda ve kişisel hijyen öz bakım eğitimi düzenledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, daha temiz bir kent amacıyla yürütülen çalışmaların yanında okullarda öğrencilere hijyen eğitimi veriyor. Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Ofis semtinde bulunan Mehmet Sabri Güzel İlkokulu’nda öğrencilere yönelik gıda ve kişisel hijyen öz bakım eğitimi düzenledi. 4. sınıf öğrencilerine verilen eğitim öncesi lavabolara el yıkama şeması asıldı.

Sınıfta gerçekleşen eğitimde Büyükşehir Belediyesi eğitmeni, el yıkaması ile kişisel bakım konusunda bilgi verdikten sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı. Büyükşehir Belediyesi’nin, okul yönetimlerinin talepleri doğrultusunda bu tür eğitimleri sürdüreceği belirtildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum