Ege'deki İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine destek

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Ekim 2016 yılında başlattığı fakülte yenileme ve modernleştirme faaliyetlerine bir şirket tarafından verilen destekle, fakültenin basım-yayın odası, konferans salonu ve öğrenci merdivenleri...

Ege'deki İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine destek
13 Mart 2017 - 10:35

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Ekim 2016 yılında başlattığı fakülte yenileme ve modernleştirme faaliyetlerine bir şirket tarafından verilen destekle, fakültenin basım-yayın odası, konferans salonu ve öğrenci merdivenleri yenilendi.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin yenileştirme çalışmalarına bir destek daha geldi. Bir şirket tarafından verilen destekle kısa sürede fakültenin basım-yayın odası, konferans salonu ve öğrenci merdivenleri yeni görünümüne kavuştu. Özgörkey Otomotiv Genel Müdürü, Grup Şirketler IT Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Toygun Tunçer de, yapılan tadilatı yerinde incelemek üzere fakülteyi ziyaret etti. Tunçer, yenilenen ve modernleştirilen mekanları gezdiği esnada ise Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Aykan Candemir ve Doç. Dr. Mehmet Güçlü’den de bilgi aldı. İktisat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aykan Candemir, yenilenen noktalardaki çalışmaların iki aylık bir sürede tamamlandığını belirtti. İş adamı Toygun Tunçer de, eğitimi Türkiye’nin en öncelikli meselesi olarak gördüklerini ve grup olarak eğitim dünyasına ve üniversitelere katkıda bulunmaya devam edeceklerini vurguladı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum