Reklam
Reklam

Özel öğrenciler İzmir Doğal Yaşam Parkını gezdi

Foça Ilıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde eğitim gören özel öğrenciler, İzmir Doğal Yaşam Parkını gezdi.İzmir Büyükşehir Belediyesi, Foça Belediyesi ile Ilıpınar Reha Midilli Özel...

Özel öğrenciler İzmir Doğal Yaşam Parkını gezdi
03 Mart 2017 - 16:13

Foça Ilıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde eğitim gören özel öğrenciler, İzmir Doğal Yaşam Parkını gezdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Foça Belediyesi ile Ilıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi, özel öğrencilere yönelik gezi düzenlendi. Düzenlenen gezide öğrenciler, öğretmenleri gözetiminde parktaki hayvanları görme imkanı yakaladı. Keyifli geçen gezide, özel öğrencilerin iletişim ve sosyal yetilerinin arttırılması hedeflendi. Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ geziyle ilgili, "Özel öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza sağladığımız desteğimiz her zaman sürecektir. ‘Engelsiz Foça’ için, önümüzdeki Yaz aylarında sportif ve sosyal çalışmalar gerçekleştireceğiz" dedi. Okul yönetimi ve öğretmenleri de, İzmir Büyükşehir Belediyesine ve Foça Belediyesine destekleri için teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum